Dreams Fulfilled Through Music

Kancelaria Prawna radzi

Posted by uqowevef
uqowevef
uqowevef has not set their biography yet
User is currently offline
on Wednesday, 24 April 2013 in Uncategorized

R spraw zagranicznych Rosji jankeskiego masowego przypisanie winy urzędników FIFA jest po prostu dalszy exemplum supermocarstwa próbuje "przewidzieć sobie jak sędzia dalece nie mówiąc o jego granicami". Zajęłoby nieco R radca prawa międzynarodowego, ale w tym przypadku jest na coś. Prokuratorzy amerykańska gdy Loretta Lynch (na zdjęciu) faktycznie dochrapać się dużo do tej pory aniżeli ich rówieśnicy gdzie indziej — wiekami zbyt dalece.Może robią tak częściowo z powodu finansowego nadrzędność Ameryki co więcej globalny status bilet płatniczy. America's przestępczości Pogromcy twierdzą akt prawny iść po gruba ryba, kto korzysta z systemu bankowego (tym pośrednio, zbyt pomocą "wysłannik" puli aby oczyścić płatności) lub projektów programu nielegalne na ziemi.

radca prawny poznań
Niektóre spomiędzy oskarżonych urzędników FIFA co więcej naczalstwo marketingu rzekomo omówione albo zaangażowane w dłoni smarowanie w Ameryce. K banków i oddziałów, które podawane transakcje są amerykańskie, a Niektóre zamieszany stowarzyszeń co więcej firm marketingowych mają biura w tamtym miejscu.P amerykańska są co więcej bardzo twórcze, przy użyciu różnych prawa,gdy omawiany, który wydaje się najbardziej istotne odpady zębów. Departament Sprawiedliwości nie moja nikogo w FIFA oskarżony o łapówkarstwo: federalny przekupstwu obejmuje tylko płatności aż do urzędników państwowych. P twierdzili miast ściąganie haraczy, przewód oszustwa co więcej praniem brudnych pieniędzy spiski poniżej wpływem organizacji i uszkodzony organizacji (Portoryko) Act, jaki został przeznaczony do użycia contra mafii.Od jeszcze, urzędnicy zostali oskarżeni o naruszenie ustawy o podróży, która mówi,że jest to nielegalne aż do zaangażowania się w podróży międzystanowy albo zagraniczny,albo użyć "dowolny budynek w kupiectwo międzystanowy" aż do prowadzenia nieprawnej działalności (to pomaga, że niektóre państwa mają prawa przeciw łapownictwo kupieckie). Stosownych transakcji spomiędzy linkiem amerykańskie mogą istnieć prowadzone —takich jak bieżący, w którym pracobiorca banku oparte na Bahamach poleciał do Nowego Jorku, ażeby odrzeć rzekomej łapówki 250.000 dolarów.Trzecie glosa ażeby American entuzjazm jest częstość występowania plea-bargaining. Prokuratorów powszechnie kołnierz ręce do pracy, których podejrzewają o bycie częścią spisku, zagrażają im wszelkiego rodzaju opłaty co więcej lat w więzieniu, a następnie zaoferować im miarkowania sankcji w skarga, jeśli one zeznawać contra innym.Chuck Blazer i synowie innego dotychczasowego urzędnika FIFA przyznał się aż do winy co więcej podobno rozlany ziarna.W zestawieniu europejskich systemów sądowych zniechęcania plea-bargaining ze względu na groźba, że podejrzani nie tyle zaśpiewa gdy komponować, wymyślania przedstawiań, które wplątać innych. Europa jest co więcej niezwyklej przywiązane aż do doktryny "poszanowania praw", jaki utrzymuje, że sądy nie powinny czynić W metoda, jaki upokarza jurysdykcji, prawa lub orzeczoną sądu innego kraju. "

W praktyce przekłada się na kierowanie zbiorowego nos z innych narodów sprawy prawne, z kilkoma wyjątkami, takich gdy zbrodnie wojenne," mówi Stephen Platt, jajecznika, radca prawnego i człowiek kompetentny w płaszczyźnie przestępczości fiskalnej.Ameryka moja pomyślnie dolać ogólnoświatowych banków. Ostatni dwanaście miesięcy to załamał 9 miliardów dolarów z BNP Paribas świadomie przetwarzania z wykorzystaniem New York transfery, które przekroczył sankcji contra Iranowi, Kuba co więcej Sudanie.

To jest przełamywana HSBC ażeby jego ułatwianie meksykański prania pieniędzy.Ale gdyby kroczy o łapownictwo, A czasami była nadmiernie zuchwały. Ostatnich karaBHP Billiton był odcinek prawne: Anglo-australijskiej grupy wyszukiwania został ukarany grzywną $25m aż do wypłaty dla Afryki co więcej Azji urzędników aż do wkładu w N Igrzyskach Olimpijskich 2008 W Pekinie, acz nie było żadnych dowodów ustalonych qui nim quo. Banki skarżą się, że dudka regulacyjne poszedł zbyt o niebo sugerując, że zatrudnianie krewnych urzędników oczekuje się jako łapownictwo.

W kwietniu jankeski głos przerwał zarzuty przy dwóch Ukraińców, W przypadku W którym ale wręcz amerykański alians był styczny zaangażowanie filii federalnych.Sędzia zatrzasnął sprawy gdy głęboko niezręczną próbę pobudzić A W światowym żandarmem. Mile widziane, aliści jest ich napad na korupcji W piłce nożnej, America's przestępczości P nie Może dobrnąć dowolny piłkę W parku.

0 votes
Tags: 1

Comments

Please login first in order for you to submit comments
 
P.O. Box 40548 | San Antonio, TX 78229 | Phone: 210.771.5809 | Fax: 210.247.9681 | info@dftm.org